شبیه ساز مدیریت پروژه سوئیس آیلند برنده ی جایزه معتبر و ارزشمند آموزش حرفه ای سال 2017 ،موسسه بین المللی مدیریت پروژه آمریکا (PMI® Continuing Professional Education Product of the Year 2017) گردید. این جایزه به مهارتهای ارزشمند و استثنایی در حوزه توسعه و ارائه محصول حرفه ای، در حوزه پروژه ، طرح و پورتفولیو تعلق میگیرد. جهت اطلاع از رویدادهای پیش رو سوییس آیلند و ثبت نام با بخش آموزش موسسه افق تماس حاصل فرمایید و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی به سایت سوییس آیلند مراجعه نماید.

در تاریخ جولای 2018 ، موسسه مدیریت پروژه افق، موفق به اخذ مجوز رسمی برگزاری این دوره در خاورمیانه و ایران گردید و آقای مهندس علی فروزش به عنوان مدرس و عضو تیم اصلی این شرکت (اطلاعات تکمیلی در سایت رسمی سوییس آیلند)، آموزش شبیه ساز سوییس آیلند را در خاورمیانه بر عهده دارد.مدت این دوره 2 روز کامل می باشد و در پایان به شرکت کنندگان علاوه بر بسته آموزشی، گواهینامه معتبر شرکت سوییس آیلند به ارزش 16PDU ارائه می گردد.

شبیه ساز مدیریت پروژه سوئیس آیلند برنامه ای است مربی محور  که  از 1 الی 5 تیم تشکیل  می شود.  در این بازی ، پروژه های گوناگون با میزان پیچیدگی های مختلف تعریف و شبیه سازی می شوند. در طول بازی مربی  می تواند  شرکت کنندگان را در نقش های مختلف جابجا نماید تا تمام شرکت کنندگان، تفاوت  بین نقش های مختلف را درک کرده و بیاموزند.  در این بازی ، 3 نقش اساسی ، حامی، مدیر پروژه و پیمانکار ایفای نقش میکنند. هدف از اجرای این بازی، به پایان رساندن موفقیت آمیز پروژه با  در نظر گرفتن محدودیت های آن  میباشد.این شبیه سازی برای تمام مدیران پروژه، مدیران طرح و پورتفولیو و یا مدیران عملیاتی(کسانی که به عنوان حامی هستند) ، قابل استفاده است و هدف آن ،تعدیل پیچیدگی و تسهیل مسیر برای شرکت کنندگان با تجربه می باشد. مزایای کلیدی دوره آموزشی شبیه سازی سوئیس آیلند عبارتند از : 

-مطابق سازی بازی بر اساس پروژه های جاری سازمان
-شبیه سازی محیط واقعی پروژه در طول دوره
-تنها پس از 2 روز شرکت در دوره آموزشی ، میتوان آموخته ها ی خود را در محیط حرفه ای پیاده سازی کرد.
-تنها شیبه سازی که بر ارتباطات و روابط درگیر در پروژه تمرکز دارد
-تفاوت را تجربه و احساس میکنید
-سوئیس آیلند مقرون به صرفه است چراکه به سرعت می توان از آموخته ها در محیط حرفه ای استفاده نمود و بهره برد.
-موثرتر و کارآمدتر نسبت به سایر مدل های آموزشی است

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به سایت رسمی سوییس آیلند  مراجعه نمایید.