دوره هماهنگی تحول سازمانی

در طول  سالهای گذشته و بطور اخص به دلیل همگیری کرونا، تحول سریع کسب‌وکار به یک ضرورت برای سازمان‌ها تبدیل شده است تا با محیط کار در حال تکامل همگام شوند. با این حال، مطالعه اخیر نشان می دهد که بیش از 70 درصد از تحولات در مقیاس بزرگ شکست می خورند.

هدف از این دوره توانمندسازی رهبران و تیم‌های آنها جهت ایجاد تحول و فرهنگ سازی در سازمان و در نهایت رشد و موفقیت در آینده می باشد.

هماهنگ سازی با همان ارکستراسیون در واقع سومین دوره از سری دوره های تحول سازمانی می باشد که رهبری و دانش استراتژیک پروژه های تحول را ارائه می دهد تا مدیریت پروژه شما را به مرحله بعدی برساند. ما در این دوره رهبران پروژه را به سمت ایجاد تحولات دائمی مردم محور هدایت می کنیم. این دوره پیشرفته تمرکز بر روی ارزیابی شرایط و روند بازار، کاوش در چارچوب برای دستیابی به نتایج، و استفاده از رویکرد انسان محور نسبت به سازمان شما دارد.

 

 

 

  مفاهیم کلیدی این دوره شامل موارد ذیل می باشد:

  • آنچه برای رهبری یک تحول مردم محور نیاز است را شرح می دهیم.
    چارچوب های مختلفی را که برای دستیابی به نتایج تحول به آن نیاز دارید (مانند تجزیه و تحلیل شبکه سازمانی، بهره برداری و کاوش و غیره) شناسایی و توصیف می کنیم.
    نحوه ارزیابی شرایط بازار، روندها و عوامل مختل کننده سازمان خود فرا می گیرد .
    چارچوب 4 مرحله ای امواج، افق ها، دامنه ها و انواع را توضیح می دهیم و در نهایت این توانمندی را به شما میدهد تا تصویر تحول را ترسیم نمایید
    نحوه ارزیابی قابلیت هایی را که سازمان شما برای تبدیل موفقیت آمیز به آن نیاز دار را توضیح میدهیم.

  مدت زمان دوره:

 دو روز کامل معادل 16 ساعت 

مخاطبین دوره :

 مدیران ارشد سازمان، مدیران دفتار PMO، مدیران و کارشناسان پروژه، طرح و پورتفولیو و علاقه مندان به حوزه تحول سازمانی با رویکرد مدیریت پروژه سازمانی