دوره آشنایی کامل با استاندارد ساختمان سبز LEED v4 و آمادگی آزمون Green Associate.

انجمن ساختمان سبز ایالات متحده آمریکا (USGBC) در سال 1993 برای ارزیابی ساختمانها از نظر انرژی و سازگاری با محیط زیست استاندارد LEED را تدوین نمود که رویکرد آن استفاده از فرآیندهای سازگار با محیط زیست در طراحی، ساخت و نگهداری و بازسازی ساختمانها می باشد. به منظور تربیت متخصصان آزمون بین المللی در سه سطح پیش بینی شده است که اولین سطح آن GA: Green Associate می باشد.

این دوره شامل سه جلسه تمام روز (24 ساعت) می باشد که شرکت کنندگان با تمرکز کافی بر روی مباحث دوره و فارغ از مسایل کاری ضمن آشنایی کامل با استاندارد و اجزای آن، در پایان هر مبحث با انجام تست های آزمایشی با نحوه سوالات آزمون آشنا خواهند شد.

در هر روز سه حوزه استاندارد مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و تست های هر بخش پاسخ داده خواهد شد. در پایان دوره برنامه زمان بندی مطالعاتی ارایه می شود و دو آزمون کامل شبیه سازی شده در دسترس شرکت کنندگان دوره قرار می گیرد تا کاملا برای آزمون GA آمادگی داشته باشند.

مخاطبان این دوره مهندسان انرژی، معماری و سازه، مکانیک، برق و محیط زیست می باشند و تمام این متخصصان می توانند در آزمون شرکت نمایند. ضمن اینکه مدرک LEED در بسیاری از کشورهای جهان از جمله آمریکا، کانادا، استرالیا و ... معتبر بوده و دارابودن آن نزد کارفرمایان از ارزش بالایی برخوردار است.

مزایای شرکت در این دوره عبارتند از :

  • آشنایی کامل با مفهوم ساختمان سبز
  • آشنایی کامل با استاندارد LEED و کاربردهای آن
  • آشنایی با سوال های آزمون
  • تدوین برنامه مطالعاتی و تست زنی
  • ارایه بسته آموزشی کامل
  • برگزاری دو آزمون آنلاین شبیه سازی شده
  • مشاوره در خصوص ثبت نام آزمون
  • همراهی انلاین و تلفنی مشاور تا روز آزمون

 

اشکان اعتماد، بیش از 10 سال سابقه فعالیت و تدریس در زمینه مشاوره سیستم های انرژی و طراحی سیستم های برق ساختمان ها، نیروگاه ها و حوزه نفت، گاز و پتروشیمی دارد. ایشان دارای مدرک مدیریت پروژه حرفه ای (PMP) از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) و مدارک حرفه ای طراحی و ساخت ساختمان های سبز (LEED AP BD+C) و دستیار فنی GA: Green Associate از انجمن ساختمان سبز آمریکا (USGBC) می باشد. همچنین ایشان دارای گواهینامه مشاوره در زمینه طراحی ساختمان های سبز از موسسه آمریکایی GreenStep می باشد.  ضمنا ایشان عضو انجمن ساختمان سبز کانادا –  بخش تورنتو می باشد.