I had this chance to take the PMP Preparation Training course with Mr. Forouzesh. From my point of view, he has an unbelievable power to explain and transfer all parts of the PMBOK without any ambiguity. Ethics and his professional responsibility are another his ability. I highly recommended him to whom looking for the best PMP training services

با سلام، من دوره آمادگي آزمون PMP  آقای مهندس فروزش را به همه افرادي كه قصد دريافت مدرك PMP دارند توصيه مي نمايم. زحمات ایشان تا لحظه اخذ مدرك و حتي پس از آن ادامه دارد.نكته قابل توجه اين است كه در زمان پاسخ به سوال هاي آزمون PMP، ردپاي توصيه ها و نكات آموزشي استاد فروزش آشكار است.

The training offered by Ofoq institute is one of the most comprehensive and informative training courses. Right from the registration of the exam to the actual training, it was a pleasant experience. The trainer Mr. Forouzesh is very knowledgeable and made the topic very easy to understand by giving realistic examples with support from a detailed training material offered. I would highly recommend valuable training sessions at a reasonable pricing point. Keep up the good job.

استاد گرامی جناب آقای مهندس فروزش، با سلام واحترام. دلسوزی، تلاش، کوشش همراه با دانش،تجربه، مهارت وقدرت بیان بسیار خوب جنابعالی عالی در دوره آمادگی آزمون مدیریت پروژه حرفه ایPMP قابل ستایش است.اینجانب سالهاست که در حال شاگردی ویادگیری میباشم واقعاً استادی به قدرت بیان خوب وتسلط برمطالب درس مثل جنابعالی کم دیده ام و جنابعالی علاوه بر ارایه جزوه و کتاب های مرجع وتست های استاندارد مرتبط با دوره برای دانشجوها در طی دوره، پس از اتمام دوره نیز واقعا اینجانب و دیگر دانشجوها را چه در راهنمایی در خصوص طریقه آماده شدن برای آزمون و چه در رابطه با ثبت نام که برای اینجانب وبیشتر دانشجوها اگر کمک ها و پشتیبانی جنابعالی نبود در این شرایط تحریمی کشور اگر نگویم غیرممکن که بسیار سخت بود.وحتی پس از گذشت دروه نیز خدمات و پشتیبانی از دانشجوها را صادقانه و بی منت انجام میدهید و این بسیار با ارزش است و اینجانب بر خود وظیفه می‌دانم که در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات با ارزشمند شما استاد گرانقدر تقدیر و تشکر نمایم.از خداوند متعال برایتان سلامتی، موفقیت و همواره یاد دادن را مسئلت دارم

از مدت ها پیش در فضای مدیریت پروژه به اسم آقای مهندس فروزش برخورد کرده بودم اما فرصت کسب دانش از ایشان را نداشتم, خوشحالم که این فرصت دست داد تا در قالب دوره آنلاین آمادگی آزمون PfMP در خدمت ایشان باشم و از دانش و مهارت بالایشان در قالب انتقال مفاهیم  همراه با مثال های کاربردی و سبک تدریس جذابشان، بهره ببرم. شرکت در دوره های با تدریس ایشون رو به همه پیشنهاد می کنم.

It was a positive and beneficial PMP and PBA journey with flexibility and convenience that lets me learned at my own pace. The instructor, Mr. Forouzesh is very experienced, skillful, and responsible. He always was accessible when I needed him. Thank so much for the fantastic experience.

از مدتها قبل گرفتن مدرك PMP جزو اهداف يا بهتر بگم روياهام بود و راهش رو بسيار سخت و حتي نشدني ميديدم. با وجود مشغله هاي فراوان شخصي و كاري در اين دوره شركت كردم و اميد چنداني به ادامه دادنش نداشتم. ولي بعد از حضور در دوره، شرايط برام كاملا تغيير كرد. به جرات ميتونم بگم از بهترين دوره هايي بود كه در آن شركت داشتم به دلايل زير: 1-تسلط بسيار بالاي استاد چه از ديد نظري و تئوري و چه از ديد عملي و تجربه هاي متعدد كاري 2- پوشش كامل سرفصلهاي آزمون 3- تشابه كامل آزمونهاي ارائه شده با آزمون اصلي 4- ارائه تمامي مطالب، كتب و جزوات لازم براي مطالعه 5- داشتن مهارتهاي تدريس و تفهيم مطالب 6- شناخت كامل از سوالات آزمون و ارزيابي صحيح از سطح دانش پذير در مقايسه با سطح قبولي و از همه اينها مهمتر و موثرتر، حمايت همه جانبه، پاسخ گويي هميشگي و مسوليت پذيري استاد فراتر از وظايف كه در تمام مراحل با انرژي و نيروي مثبت و بدون هيچگونه توقع مالي، هدايت و راهنمايي ميكردن حتي تا صبح ورود به جلسه آزمون تا جايي كه احساس كردم هدف من، هدف ايشون و موسسه فصل هم هست و حتي دو باري كه من منصرف شدم، ايشون من رو به مسير برگردوندن و قبوليم رو تضمين كردن.در مجموع با اطمينان ميگم كه اگر قصد يادگيري مباحث مديريت پروژه يا گرفتم مدرك PMP يا حتي آشنایی با انسانيت رو دارين حتما فرصت حضور در اين كلاس رو به خودتون بدين.

قبل از هر چیز تشکر ویژه از آقای مهندس فروزش که الحق و والانصاف در دوره آموزشی که خدمتشان بودم نکات ارزشمندی در جمیع جهات توسط ایشان ارائه شد.علی رغم سوابق بالای تدریسم، روش تدریس ایشان و نحوه ارتباط با دانش آموختگان را بسیار بدیع، جذاب و اثر بخش دیدم.  کاملا مشارکتی، چالشی و در عین حال جذاب و با چیدمانی متفاوت. مثال ها و ویدئوها، همگی بر مبنای پروژه هایی بودند که ایشان تجربه عملی اش را داشتند و به همین خاطر برای همگی ملموس و قابل فهم بود و این وجه تمایز ایشان با اساتیدیست که صرفا بر مبنای تئوری تدریس می کنند. این خصوصیت بارز سبب می شود تا درک دانش آموختگان از موضوعات درس بیشتر شده و در نتیجه باعث افزایش اثربخشی دوره گردد.تعداد جلسات و موضوعات هر حلسه، بسیار برنامه ریزی شده و هدفمند بود و جذابیت دوره و روش های نوین تدریس، فشردگی دوره و خستگی های ناشی از آن را تحت الشعاع خود قرار می داد.لازم است که یک بار دیگر از ایشان به خاطر خصوصیات بارز دوره و روش تدریسشان قدردانی کنم.

I failed to pass my PMP exam on my first try. Even I was studding hard with almost 4 hours per day in the duration of around 4 months. With the recommendation from one of my friend I contacted Mr. Ali Forouzesh to get help. He first starts patiently to understand what is wrong with me and where is the week point s– Then we started our skype classes. It should be noted that I am living in Canada, and the time zone was another issue. Ali structured my mine and planned my training on the best optimum way. He not only experience in the Project management technique but also has a good experience on the PMP exam and type of questions After Ali green light which I am good to go for exam. Booked the exam and I passed my PMP all above target!

من دوره آمادگی آزمون PBA و ACP رو با آقای مهندس فروزش گذروندم. در شرکت ما کلاسهای آمادگی آزمون PMP ایشون از شهرت خوبی برخوردار بود و همه همکاران از کلاسهای ایشون به خوبی یاد می کردند که در فضایی بسیار دوستانه و شاد مفاهیم مدیریت پروژه رو یاد گرفتند. تجربه خودم هم در این کلاسها مؤید همین موضوع بود فضایی دوستانه و شاد با مفاهیم به روز و مرتبط با هم. هرکجا لازم بود به واسطه تسلط ایشون بر سایر مفاهیم مدیریتی، به شکل یکپارچه و در هم تنیده ای با مفاهیم آشنا می شدیم و در صورت لزوم حتی در اون مفاهیم عمیق تر هم می شدیم.