وبینار رایگان مدل‌های کسب و کار

وبینار مدلهای کسب و کار: ابزاری کاربردی برای تحلیل الگوی رفتاری سازمان‌ها در تاریخ  پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت 17 تا 19 جهت ثبت اینجا را کلیک نمایید.هدف از برگزاری این وبینار اطلاع از ویژگی‌ها و مشخصه‌های موثر بر موفقیت یک کسب و کار می‌تواند به برنامه‌ریزی و مدیریت موثر کسب و کار کمک شایانی کند. اما باید توجه داشت اطلاعات پیش‌گفته با راه‌اندازی کسب و کار یا پس از اعمال تغییرات در یک کسب و کار جاری به‌ تدریج به دست می‌آید و در بسیاری از موارد اطلاعات زمانی تجمیع و درک می‌شود که شاید چندان اثربخش نباشد.

تحلیل کسب و کار (Business Analysis)تحلیل کسب و کار (Business Analysis) چیست؟ در طی سالهای اخیر، عنوان و موضوع تحلیل کسب و کار رشد مهمی را در پروژه و طرح داشته است. بازار نشان دهنده این اهمیت می باشد. درخواست های برای  مدیریت نیازمندیها، ارائه راهکارهای خلاق جهت حل مشکلات کسب و کار، حل مشکلات فنی کسب و کار بسیار زیاد شده است و تحلیل کسب و کار در واقع تبدیل به یکی از مهمترین شایستگی های مدیر پروژه شده است .

همه چیز درباره آزمون PMI-PBA و مدرک PMI-PBA

 براساس آمار گوگل در تاریخ 30 آوریل 2020، جستجو عبارت "آزمون PMP" و" مدرک PMP" در ایران بیش از 560 درصد طی یک سال گذشته افزایش یافته که بدین معناست این مدرک روز به روز بین ایرانیان شناخته تر می شود و عده زیادی تصمیم به گرفتن آن می کنند. طبیعی است انبوهی از سوال‌ها برای این افراد پیش می آید که  به راحتی نمی توانند جواب آن را پیدا کنند. هدف از تهیه این مقاله پاسخ به تمامی این سوالات است. 

مدرک تحلیلگر حرفه ای کسب و کار (Professional Business Analysis (PMI-PBA

در طی سالهای اخیر، عنوان و موضوع تحلیل کسب و کار رشد مهمی را در پروژه و طرح داشته است. بازار نشان دهنده این اهمیت می باشد. درخواست های برای  مدیریت نیازمندیها، ارائه راهکارهای خلاق جهت حل مشکلات کسب و کار، حل مشکلات فنی کسب و کار بسیار زیاد شده است و تحلیل کسب و کار در واقع تبدیل به یکی از مهمترین شایستگی های مدیر پروژه شده است.

مراحل تکمیل PMI-PBA Application Formمرحله اول : ثبت نام در سایت PMI
1- در ابتدا وارد سایت www.PMI.org شوید 
2-گوشه سمت راست صفحه گزینه Login/Register را انتخاب کنید 
3-در بخش New User ، روی دکمه Creat a Account کلیک نمائید.
4- در فرم PMI.Org Registration کلیه اطلاعات اولیه خود را وارد نمائید. (نام و نام خانوادگی را دقیقا همان چیزی که برروی پاسپورت شما هست را وارد کنید.)