ارزیابی و بهبود مدیریت پروژه سازمانی

بهبود، طراحي و پياده سازي نظام جامع مديريت پروژه سازمانی به تغيير در ساختار اجرايي، فرآيندها، روش هاي عملیاتی و گردش كار سازمان می انجامد و لازم است كه این تغييرات در سايه اهداف، ماموريت ها و برنامه هاي راهبردی و عملیاتی سازمان متقاضی طراحی و اجرا شوند.

پیش نیاز برنامه ریزی و اجرای پروژه توسعه، آشنایی کامل تیم مرکز مدیریت پروژه افق با ساختار سازماني، فرآيندهاي مديريت پروژه، فعاليت ها و پروژهاي جاری، زیرساخت های فناوری اطلاعات و برنامه های راهبردی سازمان متقاضی می باشد. شناخت دقيق و تفصيلي اهداف و ماموريت هاي سازمان متقاضی به همراه شناخت سبد پروژه های آن، تیم توسعه را به دريافت تصويري صحيح از آنچه كه هست و آنچه كه بايد باشد، رهنمون مي سازد. پس از اجرای فاز شناخت، گزارش نیازسنجی بر اساس بلوغ سازمان و نیازمندی های مشهود و غیرمشهود ارائه می گردد تا سایر اقلام خدماتی بر مبنای تحلیل نتایج این مرحله، طراحی و سفارشی گردند.

این مجموعه در ارزیابی مدیریت پروژه سازمانی مدل OPM3 را برگزیده است چرا که علاوه بر انطباق با استانداردهای سه گانه PMI در مدیریت پروژه، مدیریت طرح و مدیریت پورتفولیو و در برداشتن فرآیندهای محیطی و نظارتی مدیریت پروژه سازمانی، راهکارهای برتر سازمان های برتر و موفق پروژه محور را در برمی گیرد و الگویی مناسب برای ارزیابی و بهبود نظام مدیریت پروژه سازمانی می باشد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و پروپزال با موسسه افق تماس حاصل نمایید.  

ارزیابان بین المللی

رودیگر گایست، مدیر عامل شرکت مشاوره سوییس آیلند (Swiss-Island)می باشد. او بیش از بیست سال خدمات مشاوره و آموزش حرفه ای در زمینه پروژه، طرح و پورتفولیو به سازمان های پروژه محور در صنایع مختلف اعم از نفت و گاز، پتروشیمی، مخابرات، تلکام و غیره ارائه کرده است.او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت پروژه از دانشگاه جورج واشینگتن میباشد.او چندین کتاب و مقاله در حوزه مدیریت پروژه،طرح و پورتفولیو تدوین کرده است و در کنفرانس های IPMA و PMI  سخنرانی های بسیاری داشته است. او عضو هیئت مدیره PMI سوئیس بوده و برنده جایزه سال 2017 انجمن مدیریت پروژه آمریکا می باشد.جهت اطلاعات بیشتر به سایت رسمی ایشان مراجعه کنید.

 

علی فروزش، مدرس و مشاور در حوزه مديريت پروژه سازماني مي باشد.او جزء 70 نفر ارزياب و مشاور رسمي مدل OPM3 انجمن مديريت پروژه آمريکا در جهان مي باشد .او بيش از 12 سال سابقه کار در حوزه مديريت پروژه سازماني دارد و بيش از 7 سال است که بطور حرفه اي مشغول آموزش و مشاوره در اين حوزه مي باشد.علي فروزش داراي مدارک حرفه اي از جمله مشاوره و ارزيابي مدل بلوغ مديريت پروژه سازماني (PMI-OPM3cc)،مديريت حرفه اي پورتفوليو (PMI-PfMP)، مديريت پروژه حرفه اي (PMI-PMP)،مديريت پروژه چابک (PMI-ACP)،،مدرک مديريت سبد پروژه(Portfolio Manager) از شرکت IBM،مدرک حرفه اي در تحليل کسب و کار (PMI-PBA) مي باشد، او بيش از 20 مقاله در کنفرانس هاي داخلي و خارجي ارائه نموده و تا کنون دو کتاب در حوزه مديريت پروژه سازماني منتشر کرده است.جهت آشنایی بیشتر به سایت رسمی ایشان مراجه نمایید.

امتیاز دهی

امتیاز : 96% - 6 votes
96%