دوره پیاده سازی تحول سازمانی

در طول  سالهای گذشته و بطور اخص به دلیل همگیری کرونا، تحول سریع کسب‌وکار به یک ضرورت برای سازمان‌ها تبدیل شده است تا با محیط کار در حال تکامل همگام شوند. با این حال، مطالعه اخیر نشان می دهد که بیش از 70 درصد از تحولات در مقیاس بزرگ شکست می خورند و خطر تحول همچنان یکی از نگرانی های اصلی بیشتر مدیران است.

به همین دلیل است بر اساس این تحقیقات این دوره تدوین گردیده است و هدف آن  توانمندسازی رهبران و تیم‌های آنها جهت ایجاد تحول و فرهنگ سازی در سازمان و در نهایت رشد و موفقیت در آینده می باشد.

تحول سازمانی: پیاده سازی دومین دوره از سری دور های تحول سازمانی می باشدکه ه چارچوبی را برای اجرای تحول سازمانی فراهم می نماید. این دوره این توانمندی را به متخصصان پروژه  میدهد تا از طریق پروژه ها و استراتژی ، تغییرات قابل توجهی را در شازمان انجام دهند. این دوره در میان حوزه‌ها قرار گرفته و  انواع و مسیرهای تحول را معرفی می نماید و همچنین به سناریوهای جامع می‌پردازد و تجربیات دنیای واقعی را به مخاطبین منتقل می نماید.

   

  مفاهیم کلیدی این دوره شامل موارد ذیل می باشد:

  • شناسایی و توصیف چارچوب های دامنه ها و انواع آنها که برای استراتژی تحول کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد.
    شرح ابزارها و راهکاری هایی که می تواند به ارزیابی میزان آمادگی تحول سازمانی شما کمک نماید.
     شناسایی و توصیف  ویژگی های رهبری قوی .
    توصیف ابزارهای فعال سازی تحول به وسیله مطابق سازی بخش های پنج گانه آورده شده در اصول تحول سازمانی،مطابق با مرحله ای از تحول که در آن قرار گرفته اید..
    توصیف 5 سنگ محک دگرگونی که همواره در حال تکامل می باشد به همراه اصول، فرآیندها و شیوه های مرتبط با آنها 

  مدت زمان دوره:

 دو روز کامل معادل 16 ساعت 

مخاطبین دوره :

 مدیران ارشد سازمان، مدیران دفتار PMO، مدیران و کارشناسان پروژه، طرح و پورتفولیو و علاقه مندان به حوزه تحول سازمانی با رویکرد مدیریت پروژه سازمانی 

امتیاز دهی

امتیاز : 99% - 2 votes
99%