دوره معرفی چارچوب Disciplined Agile

چابکی واقعی کسب و کار از آزادی ناشی می شود، نه چارچوب ها. دیسیپلین اجایل (DA) یک کیت ابزار ترکیبی و آگنوستیک است که از صدها استراتژی چابک، ناب و سنتی استفاده می کند تا شما را به بهترین روش کار (WoW) برای تیم یا سازمانتان راهنمایی کند. DA حساس به زمینه است. به‌جای تجویز مجموعه‌ای از «بهترین شیوه‌ها»، به شما می‌آموزد که چگونه یک WoW مناسب برای هدف را انتخاب کنید و بعداً آن را ایجاد کنید که با توجه به موقعیتی که با آن روبرو هستید برای شما بهترین است.

 کیت ابزار DA راهنمایی مستقیمی را برای کمک به سازمان‌ها ارائه می‌کند تا فرآیندهای خود را به شیوه‌ای حساس به زمینه ساده‌سازی کنند و پایه محکمی برای چابکی کسب‌وکار فراهم کند. این کار را با نشان دادن چگونگی کارکرد عملکردهای مختلف تجاری مانند امور مالی، مدیریت پورتفولیو، ارائه راه حل (توسعه نرم افزار)، عملیات فناوری اطلاعات، معماری سازمانی، مدیریت فروشنده و بسیاری دیگر با هم انجام می دهد.

DA همچنین توضیح می دهد که این عملکردهای تجاری باید به چه مواردی توجه کنند، طیف وسیعی از گزینه ها را برای انجام این کار ارائه می دهد و مبادلات مربوط به هر گزینه را توصیف می کند.

  

فهرت مطالب ارائه شده در این دوره شامل موارد ذیل می باشد: 

آشنایی با موضوع Wowو نحوه انتخاب آن

آشنایی با ذهنیت و ساختار DA

آشنایی با  ساختار چگونه چابک شدن

آشنایی کامل با نقش ها، مسئولیتها و وظایف در DA

آشنایی کامل با اهداف فرآیندی در DA

آشنایی کامل با نحوه انتخاب چرخه حیات صحیح  برای سازمان

چگونه DA موفق پیاده سازی نماییم.

 

مدت دوره

 این دوره طی مدت 2 روز در قالب 16 ساعت و به ارزش 16PDUs ارائه می گردد.

 

مخاطبین  دوره

مدیران ارشد سازمان، مدیران پروژه،طرح و پوتفولیو ، مدیران دفتار PMO و کلیه علاقه مندان به موضوع اجایل

امتیاز دهی

امتیاز : 97.5% - 2 votes
98%